Yeni Çıkanlar

Hakkımızda


 

Pcdepo.com 2002 senesinde internet üzerinden yayın hayatına baslamıstır. Firmamız her türlü bilgisayar ürünlerinde tüm Türkiye çapında uygun fiyatlar sunmaktadır. Çalıştığı müşteriler ile karşılıklı güven duygusu oluşturma şirketimizin en önemli ilkesidir.

e-ticaret'te 12. yılını başarıyla tamamlamış olan Pcdepo.com 2014 e-ticaret satış hedefi  55 milyon Türk Lirası olarak belirlenmiştir. Müşteriyi tanıyan ve ürün bulmayı kolaylaştıran bir sisteme sahip olan Pcdepo.com, dinamik site altyapısıyla kampanya ve diger ürünler için tüm kullanıcılarının taleplerini takip ediyor. Son kullanıcı dışında bayilerin de rahatlıkla kullanabilecegi bir E-ticaret sitesi http://www.pcdepo.com/, Türkiye'deki en uygun fiyat seçeneklerini sunan sitelerden biri olarak öne çıkıyor.
Dünyadaki güvenlik standartlarını karşılayan Pcdepo.com, 94.000 üyeye ve aylık 1.500.000 ortalama ziyaret sayısına sahiptir.

Pcdepo.com müşterilerine ayrıca UPS ile beraber hizmete sunduğu yeni dağıtım çözümü ile tüm Türkiye’de “Kapıda Nakit Ödeme Kolaylığı” sağlıyor. Eğitimli ve deneyimli teknisyenlerden oluşan teknik servisi ile müşteri memnuniyetini her zaman ön planda tutan Pcdepo.com, müşterilerine, ürünlerinin 72 saat içinde “Teknik Çözüm” bulmasını garantisi veriyor.

Pcdepo.com Piyasaya güven veren ürünler satarak ve garanti dahilindeki ürünlerin arıza takibini en kısa sürede yaparak bu güveni sağlamaya çalışmaktadır.Saygılarımızla,
pcdepo.com

 

Malesef 2014 yılında artan döviz kurları ve bilişim sektöründeki kriz nedeni ile faaliyetimize 27 Ekim 2015 tarihinden itibaren geçici bir süre durdurmak zorunda kaldık. Finansal sıkıntılarımızı aştığımız gün pcdepo.com olarak daha güçlü bir şekilde sizlere hizmet vermekten gurur duyacağız. Şu an için birkaç yatırımcı firma ile görüşmelerimiz devam etmektedir ve yakın zamanda sonuçlanacağını ummaktayız. 2002 Yılından bu yana bizlere destek veren tüm müşterilerimizden özür diliyoruz.

Öncelikle şunu belirtmek isteriz firmamız 2002 yılından bu yana internetten e-ticaret yoluyla bilgisayar satışı yapmaktayız ve 2005 yılından sonrada sadece dizüstü bilgisayar satışına yoğunlaşmış bulunmaktayız. Yıllık dizüstü bilgisayar satışımız ortalama  25.000 adet civarındadır. Müşteri memnuniyetine yüksek derecede özen göstermekteyiz çünkü bu zamana kadar her mutlu müşteri bize yeni müşteriler getirmiş bulunmaktadır. Pcdepo.com internet mağazasında kesinlikle paralel ithalat ürünü satılmamaktadır. Satışını yaptığımız tüm notebook ürünleri ve markaları yetkili distribütör ithalatıdır. Firmamız Asus, Dell, Toshiba, Hp, Lenovo, Acer, Msi ve Samsung markalarının yetkili satış noktasıdır. 
 
Değişim  İade ve Garanti
 
Pcdepo.com internet satış mağazasında satılan tüm laptop modellerindeki teknik özellikler %100 doğrulanarak web sitemize eklenmiştir dolayısı ile size gelen ürünle sipariş olduğunuz ürün birebir aynı özelliklerde olacaktır. Aksi halde hemen iade edip tüm kargo masrafları ile beraber ödemenizi geri alabilirsiniz.
 
Pcdepo.com internet mağazasından almış olduğunuz tüm bilgisayar ürünleri faturalı, garanti belgeli ve orjinal açılmamış kutu olarak gönderilmektedir.
 
Pcdepo.com internet satış sitesinden aldığınız tüm bilgisayar ürünleri 2 yıl boyunca yetkili servis garantisi altındadır. Tüm Türkiye genelinde yetkili servis hizmetinden faydalanırsınız. Satın aldığınız üründe 30 gün içinde teknik bir arıza çıkması durumunda birebir değişim yapma garantisini vermekteyiz.

Takipte Kalın

Kampanya ve duyurulardan haberdar olun, fırsatları kaçırmayın
Email adresinizi kaydedin

pcdepo